napsali o nás

Květiny pro slavnostní příležitosti

Setkání zaměstnanců v barvě, ceny pro vítěze soutěže Mistr křišťálu, životní jubilea v Preciose….Co  tyto slavnostní akce a události spojuje? Jsou to nádherné kytice, které pro naši firmu připravuje paní Jana Šitinová ve svém květinářství Floriánka v Jablonci nad Nisou.

V tomto obchodě můžete pořídit květiny pro různé slavnostní příležitosti, jako jsou například oslavy narozenin, svátků nebo prostě jen tak pro radost. Paní Jana s kolegyní Romanou připravují květinové výzdoby mimo jiné pro jabloneckou radnici (akce Vítání občánků, výzdoba svatební síně, návštěvy významných osobností), muzeum (vernisáže) nebo třeba divadlo. Nádhernou květinu obdržela také paní Livie Klausová při prezidentské návštěvě města v roce 2011.Slavnostní kytice pro Preciosu mají ale vždy něco navíc - jsou speciálně přizdobené našimi produkty, šatonovými růžemi, sluníčky nebo třeba perličkami.

Pokud chcete udělat radost někomu blízkému a zároveň darovat krásu v podobě něžné květiny, určitě se v tomto obchůdku zastavte.

Noviny Preciosy, duben 2012